+48 600 889 739
+48 600 760 412

64-010 Zbęchy-Pole, Zbęchy Pole 1

Pon. – Pt. 7:00 – 17:00

64-010 Zbęchy-Pole, Zbęchy Pole 1

Pon. – Pt. 7:00 – 17:00

Poznaj nas

17 lat doświadczenia w stolarstwie

Firma Zakład Stolarski Bieczyński jest firmą rodzinną specjalizująca się w produkcji wyrobów z drewna litego. Jedną z naszych głównych działalności są schody. Kompleksowo projektujemy na profesjonalnym programie compass software  i wykonujemy nawet najbardziej nietypowe schody i balustrady.

Każdy komplet schodów wyprodukowanych w naszej firmie jest uprzednio indywidualnie mierzony  i szczegółowo omawiany ze zleceniodawcą, co sprawia, że zamawiając schody w naszej firmie kupujecie Państwo meble specjalnie dopasowane pod  względem wymiarów do określonej klatki schodowej w Państwa domu. Najnowsze technologie  oraz profesjonalizm wykonywanych przez nas usług, pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Pracujemy m. in. na maszynie  sterowanej numerycznie CNC przy użyciu programu Compass, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz w dogodnych terminach.

Pamiętamy o tym, że schody powinny być nie tylko sposobem na bezpieczne pokonywanie wysokości, ale także ciekawym i pięknym meblem. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdy model schodów zarówno z drewna krajowego jak i gatunków egzotycznych. 

W galerii Schody znajdą Państwo wiele przykładowych realizacji  wykonanych  przez  naszą  firmę.  Zainteresowanych  zapraszamy   do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.